تور بالی از جذاب ترین تورهای برای گردشگران است. بالی یا جزیره خدایان یکی از مقاصد مهم گردشگری جهان به شمار می رود. این جزیره زیباترین و البته شناخته شده ترین جزیره اندونزی محسوب می شود.

حتما تا کنون تصاویر مزارع برنج پلکانی را در فضای مجازی مشاهده کرده اید، شاید بیشتر این تصاویر مربوط به بالی باشند، زیرا مزارع پلکانی برنج جمله عوامل شهرت این جزیره و جذب گردشگران است.
فرودگاه بین المللی بالی یا فرودگاه دنپازار سومین فرودگاه پرترافیک کشور اندونزی محسوب می شود.فاصله پروازی این فرودگاه تا تهران با حساب توقف در دوحه و کوالالامپور در حدود15 ساعت است.

بالی دارای آب و هوای موسمی گرمسیری است.فصل بارانی در این منطقه از آذر تا اسفند ادامه دارد. فصل خشک نیز از فرودین تا آبان تداوم دارد.اکثر مردمان بالی را اندونزیایی ها تشکیل داده اند، از این رو فضای سنتی جزیره هیچگاه از میان نرفته است.

غذای اصلی مردم اندونزی را برنج تشکیل داده و در کنار آن ذرت، سیب زمینی و ادویه ها نیز حضور پررنگی دارند. از این رو خود را آماده پذیرایی با غذاهای تند، کنید. در منوی اکثر رستوران های بالی غذاهای دریایی متنوع نیز وجود دارند که با سالادهای مختلف میوه های گرمسیری سرو می شوند.

پیشنهاد می کنیم "Sate" شامل تکه های گوشت گاو، ماهی، مرغ و یا بره پخته شده، بر روی زغال داغ و غوطه ور در سس بادام زمینی را حتما امتحان کنید.

برای گردش در شهر از تاکسی، موتورسیکلت و یا مینی بوس استفاده کنید. البته تاکسی نسبت به سایر وسایل مذکور برتری دارد. پیشنهاد می کنیم گردش در شهر را با خرید آغاز کنید. در این جزیره زیبا فروشگاههای مناسبی برای تهیه جواهرات، طلا و نقره وجود دارد. کلا بازار فروش کالاهای لوکس در جزیره بسیار داغ است.

پس از خرید نوبت به تفریحات ساحلی می رسد. مناطق ساحلی بالی برای موج سواری طرفداران بسیار دارد. استراحت، مناظر زیبا و حمام آفتاب با انواع روغن های گیاهی نیز از دیگر تفریحات مرسوم در ساحل است.